Back To Careers

Elektryk Przemysłowy

Brzezie, powiat krakowski, ul. Szlachecka 92 PUBLISHED: 10 Apr, 2024

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Wyjazdy delegacyjne polskie i zagraniczne,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy,
  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw,
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów,
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie Zdrowotne,
  • Parking dla pracowników

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie minimum średnie / zawodowe (preferowane elektrotechnika, automatyka, mechatronika i pokrewne),
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Przestrzeganie zasad BHP – dbanie o bezpieczeństwo swoje i współpracowników,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w przemyśle będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (30-70% czasu pracy)

Opis stanowiska:

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych na warsztacie
  • Montaż kabli w instalacjach przemysłowych
  • Montaż systemów tras kablowych BAKS
  • Wykonywanie prac elektromonterskich
  • Dbanie o jakość wykonywanych instalacji

Miejsce pracy: Brzezie k. Zabierzowa + delegacje krajowe i zagraniczne

Kontakt w sprawie oferty

Beata Pastuszko

+48 664 533 718