Back To Careers

Automatyk - Elektrotechnik

Kraków, PL PUBLISHED: 11 Apr, 2024

Oferujemy:

  • możliwość realizacji złożonych systemów sterowania linii technologicznych,
  • współpraca z działem R&D
  • pomoc doświadczonych elektryków i automatyków,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • samodzielne stanowisko i ambitne zadania,
  • otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw,
  • niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy.

Kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • zaawansowana znajomość WSCAD/EPLAN oraz podstawowa TIA Portal,
  • doświadczenie w projektowaniu schematów elektrycznych i tworzenia dokumentacji odbiorowej,
  • uprawnienia SEP kat. E do 1kV,
  • prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do pracy w terenie (min. 20% czasu pracy),
  • znajomość języka angielskiego – min. B2,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć do nauki i samorozwoju,
  • pozytywne nastawienie do ludzi,
  • postawa can-do attitude.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość programu AutoCAD oraz MS Project,
  • znajomość języka francuskiego i/lub niemieckiego.

Opis stanowiska:

  • projektowanie układów zasilania, automatyki i sterowania,
  • opracowywanie schematów ideowych, blokowych, dokumentacji wykonawczych i powykonawczych, zestawień materiałów,
  • wykonywanie obliczeń w zakresie elektrycznym,
  • dobór komponentów elektrycznych,
  • wsparcie i nadzór nad pracą monterów elektryków pod względem jakościowym i zgodności z dokumentacją techniczną,
  • współpraca z działem R&D.

Similar positions