Back To Careers

Technik Elektryk / Pomiarowiec

Brzezie, powiat krakowski, ul. Szlachecka 92 PUBLISHED: 10 Apr, 2024

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Wyjazdy delegacyjne polskie i zagraniczne,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy,
  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw,
  • Praca w zgranym zespole specjalistów

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w zawodzie Elektryka Przemysłowego oraz w wykonywaniu pomiarów instalacji elektrycznej
  • Wykształcenie minimum średnie / zawodowe ( preferowane elektrotechnika, automatyka, mechatronika i pokrewne)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy
  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel
  • Przestrzeganie zasad BHP – dbanie o bezpieczeństwo swoje i współpracowników
  • Gotowość do wyjazdów służbowych 30-70% czasu pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie usterek elektrycznych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych (ochrona przeciwporażeniowa, rezystancja izolacji, pomiary natężenia oświetlenia, PAT testing, itp.)
  • Współpraca z zespołem interdyscyplinarnym w zakresie organizacji prac na sieci NN
  • Prefabrykacja szaf sterowniczych
  • Podłączenia elektryczne
  • Montaż systemów tras kablowych BAKS
  • Dbanie o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych instalacji

Miejsce pracy: Brzezie k. Zabierzowa + delegacje krajowe i zagraniczne

Kontakt w sprawie oferty

Krzysztof Flis

+48 511 139 493

Beata Pastuszko

+48 664 533 718

Similar positions