Back To Careers

Specjalista ds. napraw pieca

Częstochowa PUBLISHED: 16 Apr, 2024

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, urlopy, świadczenia
  • Brak przestojów
  • Organizację wyjazdów oraz załatwianie wszystkich formalności
  • Zakwaterowanie na dobrym poziomie
  • Zapewnienie odzieży roboczej i narzędzi adekwatnych do wykonywanej pracy
  • Możliwość zrobienia niezbędnych uprawnień

Kwalifikacje:

  • Chęć i zdolność do pracy w delegacji
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Chęć nauki przy braku doświadczenia
  • Uprawnienia do obsługi sprzętu ciężkiego (wózki widłowe, wózki specjalizowane, zwyżki) lub chęć ich zrobienia
  • Uprawnienia 111,135 mile widziane
  • Znajomość rysunku technicznego mile widziana

Opis stanowiska:

  • Prace murarskie na obiektach naszych klientów w Polsce i za granicą

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV na adres: rekrutacja@forglass.eu

lub

krótki opis swojej osoby przez portal olx.pl

lub

kontakt telefoniczny pon numerem telefonu 509 195 453.

Similar positions