Back To Careers

Specjalista ds. kooperacji w zakresie konstrukcji stalowych

Katowice, PL PUBLISHED: 07 May, 2024

Oferujemy:

  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy
  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania
  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw
  • Praca z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne

Kwalifikacje:

  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość zasad Incoterms
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie produkcji i nadzoru nad produkcją konstrukcji stalowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Gotowość do wyjazdów służbowych celu weryfikacji nowych kooperantów
  • Komunikatywność

Opis stanowiska:

  • Rozbudowa sieci kooperantów oraz dostawców konstrukcji stalowych, silosów
  • Rozbudowa sieci dostawców kluczowym podzespołów maszyn z rynków zagranicznych
  • Weryfikacja potencjalnych dostawców
  • Prowadzenie procesów przetargowych
  • Analiza zebranych ofert, negocjacje cenowe oraz pozostałych warunków umowy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy