Back To Careers

Młodszy Inżynier Procesu/Produkcji

Katowice, PL PUBLISHED: 11 Oct, 2024

Oferujemy:

  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy
  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania
  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw
  • Praca z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne
  • Możliwość awansu m.in. na stanowisko samodzielnego technologa w dziale Technicznego Przygotowania Produkcji lub na stanowisko samodzielnego konstruktora maszyn i urządzeń
  • Możliwość pracy w dwóch lokalizacjach – Zawada k. Częstochowy lub Katowice

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne, preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność

Mile widziane

Doświadczenie w zakresie nadzoru nad produkcją elementów stalowych

Opis stanowiska:

  • Tworzenie struktury wyrobu gotowego w systemie ERP w oparciu o strukturę maszyny w BOM
  • Tworzenie zapotrzebowań materiałowych w systemie ERP (na podstawie BOM) na elementy techniczne
  • Weryfikacja oraz ciągle doskonalenie przekazywanej dokumentacji w celu dostosowania do pracy w środowisku ERP
  • Weryfikacja potencjalnych dostawców
  • Analiza zebranych ofert pod katem technicznym oraz zgodności zapotrzebowania z ofertą
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Similar positions