FORGLASS – ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI - targi pracy

26 października br. odbyła się 11. edycja Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości gdzie wśród 103 wystawców i potencjalnych partnerów biznesowych znalazła się firma FORGLASS SP. Z O.O. dając kandydatom możlwość poznania historii firmy, jej misji, struktur oraz proponując konkretne stanowiska pracy.

Uczetnicy targów, których było aż 7,5 tys. mogli również dowiedzieć się jak wyglądaja ściezki kariery na poszczególnych posadach i jak przebiega proces rekrutacji.

Firma Forglass mocno stawia na zespół i poszukuje kandydatów o szczególnych kompetencjach miękkich, które nierzadko są ważniejsze niż twarde umiejętności.

Na swoim stoisku firma prezentowała drukarkę 3D złożoną przez pracowników z działu Konstrukcyjnego. W ten sposób chcieliśmy pokazać uczetnikom targów, że zespół pracujących w firmie ludzi, jest zgrany i posiada swoje pasje a Forglass stara się je wspierać.

Spotkaliśmy wiele wartościowych studentów i absolwentów którzy byli szczególnie zainteresowani naszą ofertą.

Jeśli ty również chcesz dołączyć do naszego zespołu zapoznaj się z zakładką KARIERA i wyślij swoje domunety aplikacyjne na adres: rekrutacja@forglass.eu.

Zdjęcia: Magdalena Grabowska