FORGLASS rozpoczyna realizację projektu nowego pieca dla Stoelzle

Stoelzle Masnieres Parfumerie, znana z niezwykle wysokiej jakości opakowań szklanych Extra White Flint dla klientów z rynku perfumeryjnego i kosmetycznego, dała zielone światło dla realizacji projektu nowego pieca, który został zakontraktowany przed pandemią.

FORGLASS rozpoczyna realizację projektu nowego pieca dla Stoelzle

Firma Stoelzle Masnieres Parfumerie, znana z niezwykle wysokiej jakości opakowań szklanych Extra White Flint dla klientów z rynku perfumeryjnego i kosmetycznego, dała zielone światło dla realizacji projektu nowego pieca, który został zakontraktowany przed pandemią. Polska firma FORGLASS dostarcza swoją technologię w zakresie projektowania, montażu i uruchomienia nowego pieca, w tym dogrzewu elektrycznego, układu chłodzenia, konstrukcji stalowej oraz pięciu kompletnych zasilaczy, wszystko wyprodukowane w trzech obiektach FORGLASS w Polsce i gotowe do montażu we Francji .

Po zakończeniu fazy projektowej, FORGLASS rozpocznie realizację jeszcze przed końcem roku.

Unikalna technologia FORGLASS gwarantuje niezrównaną jakość szkła, która jest tak ważna dla wymagających klientów Stoelzle. Nowy piec zapewni znacznie zwiększone wydobycie szkła - cel trudny do osiągnięcia ze względu na dużą liczbę ważnych i zaawansowanych technologicznie maszyn, które stają się coraz bardziej powszechne wśród producentów szkła, a FORGLASS rozwiązał go kilkoma unikalnymi rozwiązaniami. Piec ten będzie również bardziej energooszczędny, a tym samym pomoże zmniejszyć wpływ huty na środowisko i wspierać ciągłe dążenie do zrównoważonej produkcji szkła.

FORGLASS, ważny partner Stoelzle Masnieres Parfumerie, nie tylko dostarcza technologię i wykonanie tego projektu, ale również zapewnia stałe wsparcie w przyszłości.