FORGLASS aktywnie wspiera gospodarkę w okresie pandemii

Ratujemy nasze firmy, krajową i globalną gospodarkę oraz naszą wspólną przyszłość!

FORGLASS aktywnie wspiera gospodarkę w okresie pandemii

Forglass jest dumny z aktywnego udziału w kampanii organizowanej przez Business Centre Club (BCC) w Polsce, której celem jest okazanie szacunku i docenienie ludzi za ich wysiłki w walce z kryzysem gospodarczym wywołanym pandemią. W jej ramach pracownicy firm członkowskich BCC robią zdjęcia z kartą z hashtagiem #RatujeBoPracuje i dzielą się nimi na specjalnie stworzonym wydarzeniu na Facebooku, fanpage’u firm, dla których pracują oraz na swoich osobistych profilach.

Ogólnopolska kampania #RatujeBoPracuje, która rozpoczęła się w maju tego roku, zwróciła uwagę polskich dziennikarzy, a co więcej, dostrzegła ją także globalna organizacja Branded Content Marketing Association (BCMA, www.thebcma.info), która skupiła fantastyczne prezentacje kampanii, które wykorzystały kreatywność, zaradność i pomysł w tym bardzo trudnym okresie, z 12 regionów na całym świecie, od Wielkiej Brytanii po Australię. Członkowie BCMA głosowali i wyróżnili 52 najlepsze kampanie, z których jedną jest #RatujeBoPracuje. (https://youtu.be/4LBuxJPZmgU)

Kultura szacunku i uznania pracowników Forglass obejmuje również podkreślanie i docenianie codziennego zaangażowania ludzi w innych branżach - fabrykach, biurach, sprzedaży, wydawnictwach, bezpieczeństwie, transporcie i dostawach, którzy pomimo niezwykle trudnej sytuacji pracują bez przerwy.

Razem ratujemy nasze firmy, krajową i globalną gospodarkę oraz naszą wspólną przyszłość!