Od Bieguna Północnego i Bieguna Południowego do Glasstec

Marek Kamiński dotarł do Bieguna Północnego i Bieguna Południowego w ciągu jednego roku, a teraz przyjechał do Düsseldorfu na Glasstec 2018.

Od Bieguna Północnego i Bieguna Południowego do Glasstec

Marek Kamiński dotarł do Bieguna Północnego i Bieguna Południowego w ciągu jednego roku, a teraz przyjechał do Düsseldorfu na Glasstec 2018. Znany na całym świecie polski polarnik i rekordzista Księgi Rekordów Guinnessa to znana postać w FORGLASS, polskiej firmie dostarczającej kompletne rozwiązania dla producentów wszystkich rodzajów szkła. Ale związek Marka z FORGLASS nie jest zwykłą przyjaźnią. Marek zmienił zamiłowanie do spełniania marzeń oraz wyznaczania i osiągania celów - bez względu na przeszkody - w program rozwojowy dla dzieci w wieku od 12 do 16 lat. Program, oparty na autorskiej "Metodzie Biegun", uczy umiejętności życiowych, które pomagają dzieciom w osiągnięciu ich celów. Stają się pewni siebie i rozwijają nowe kompetencje, które pozwalają im podejmować decyzje, które kształtują ich życie w pozytywny sposób.

Ta koncepcja jest zgodna z koncepcją Piotra Knasta, współzałożyciela i prezesa FORGLASS. Piotr, szukając sposobów wyrażania społecznej odpowiedzialności swojej firmy, postanowił nawiązać partnerską współpracę z Markiem i sponsorować dzieci, które chciały dołączyć do programu. Równie ważne dla obu stron jest osobiste zaangażowanie Piotra i FORGLASS z Markiem w kształtowanie programu oraz zapewnienie opieki i wsparcia dzieciom w wielu dziedzinach. FORGLASS jest dumnym sponsorem tego nieocenionego programu i zachęca swoich klientów i partnerów biznesowych do przyłączenia się. Sponsorowanie jednego dziecka to inwestycja w wysokości 2400 EUR rocznie. Każdy może sponsorować tyle dzieci, ile zechce, i dać im równy start w życiu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Life Plan, zapraszamy na stronę http://marekkaminski.com/life-plan/ (w języku polskim) i zachęcamy do kontaktu poprzez email: maria.golabek@kaminski.pl.

Zapraszamy również do siedziby FORGLASS w Krakowie, aby zobaczyć, jak młoda i ambitna firma pomaga zmienić ludzkie życie na lepsze, wspierając dzieci, które najbardziej tego potrzebują.