Forglass zaprasza Klientów na spotkania w Polsce

Odwołane Targi Glasstec to nie przeszkoda w cennych spotkaniach z klientami - Forglass zaprasza ich do Polski.

Jak można się było spodziewać, targi Glasstec 2021 zostały odwołane z powodu panującej pandemii. Jeszcze przed oficjalnym odwołaniem targów przez organizatorów, Forglass zaczął działać inaczej - w styczniu zaczął zapraszać swoich obecnych i przyszłych klientów do odwiedzenia Centrum B+R, zakładów produkcyjnych i biur inżynieryjnych w Polsce.

Firma oferuje zorganizowaną dwudniową wizytę, która obejmuje również rozmowy o nowych osiągnięciach w przemyśle szklarskim oraz wyzwaniach związanych ze zużyciem energii i emisjami, z którymi coraz częściej stykają się producenci szkła. Forglass oferuje swoim gościom bezproblemową podróż, w tym odbiór i dowóz na lotnisko, a także zakwaterowanie. Kilku klientów skorzystało już w tym roku z oferty Forglass, a ich wizyty odbywały się w bezpieczny sposób, z poszanowaniem wszelkich ograniczeń epidemiologicznych.

W końcu łatwiej jest umówić się na spotkanie twarzą w twarz w dogodnym dla obu stron terminie, niż zmobilizować cały zespół do udziału w targach. Każdy może skorzystać z tej specjalnej oferty, kontaktując się bezpośrednio z biurem Forglass. office@forglass.eu