Relacja FORGLASS z targów Glasstec 2014

21-24 października w Dusseldorfie odbyły się Międzynarodowe Targi Produkcji i Przetwórstwa Szkła oraz Wyrobów Gotowych Glasstec 2014. Spółka FORGLASS wzięła aktywny udział w tej wystawie i na swoim stoisku miała przyjemność spotkać się z Gośćmi z całego świata.

Na stoisku numer F31 w hali 12, nasza spółka zgromadziła wszystkich strategicznych ekspertów, którzy mogli udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania Gości i zaprezentować kompleksową ofertę firmy. Goście korzystali z możliwości spotkania z Przedstawicielami Zarządu FORGLASS, jak również Kierownikami strategicznych działów firmy – Działu Maszyn i Konstrukcji Stalowych, Działu Automatyki i Sterowania, Działu Konstrukcji Ceramicznych i Napraw na gorąco oraz Działu Realizacji Projektów i Działu Architektury, a także zagranicznymi Przedstawicielami z Tunezji i Włoch. Miła atmosfera na stoisku FORGLASS sprzyjała oglądaniu z zainteresowaniem przez Odwiedzających filmu multimedialnego firmy.

Decydując się na uczestnictwo w Glasstec 2014, nasza firma postawiła nie tylko na międzynarodową promocję, ale również dostęp do specjalistycznej wiedzy, innowacyjnych rozwiązań oraz możliwość wymiany doświadczeń ekspertów z branży. W trakcie czterech dni GLASSTEC odbyło się wiele spotkań i konferencji, na których omawiane były innowacyjne rozwiązania i nowe technologie w przemyśle szklarskim. Jesteśmy pewni, że zdobyta tam wiedza pozwoli nam regularnie podwyższać jakość oferowanych usług.

Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za spotkanie na GLASSTEC i zainteresowanie naszą ofertą. Państwa zapytania i zgłoszone potrzeby są dla nas motorem do rozwoju i dalszej wytężonej pracy.