FORGLASS zdobywa nowe szczyty

Jakie nowe szczyty czekają na FORGLASS? Koncentrując się na jakości i posiadając bardzo kompetentne zespoły inżynierów i managerów, firma cały czas osiąga coraz wyższe poziomy.

FORGLASS zdobywa nowe szczyty

Rok temu, w ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, FORGLASS wygrał aukcję i podjął współpracę z grupą miłośników wspinaczki górskiej, którzy zobowiązali się wnieść flagę FORGLASS na szczyt góry Aconcagua w Argentynie (6962 m n.p.m., najwyższy szczyt południowej półkuli Ziemi). W rezultacie flaga FORGLASS dumnie powiewa na szczycie Aconcagua.

W tym roku FORGLASS znalazł się na zupełnie innym szczycie: firma została wybrana finalistą w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Aby zakwalifikować się do tytułu, firma musi wykazać przychody w wysokości od 3 do 200 milionów złotych i zwiększać zarówno przychody, jak i zyski przez co najmniej trzy kolejne lata. Wyróżnienie Gazele Biznesu odzwierciedla dobrą reputację i wiarygodność przedsiębiorstwa, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi może sobie poradzić nawet z dużo większymi konkurentami. Nagrody dziewiętnastej edycji rankingu Gazele Biznesu zostaną przyznane 11 marca 2019 r. w Warszawie.

Jakie nowe szczyty czekają na FORGLASS? Koncentrując się na jakości i posiadając bardzo kompetentne zespoły inżynierów i managerów, firma cały czas osiąga coraz wyższe poziomy, więc spodziewajcie się kolejnych wiadomości!