FORGLASS kupuje Ekopol

FORGLASS, dostawca kompleksowych rozwiązań dla producentów szkła na całym świecie, przejął firmę Ekopol, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji różnych urządzeń dla przemysłu szklarskiego i wznoszeniu konstrukcji stalowych zarówno dla pieców, jak i zestawiarni.

FORGLASS kupuje EKOPOL

W transakcji, która została sformalizowana pod koniec 2018 r., FORGLASS, dostawca kompleksowych rozwiązań do produkcji szkła dla producentów szkła na całym świecie, formalnie przejął Ekopol, firmę specjalizującą się w projektowaniu i wytwarzaniu różnych urządzeń dla przemysłu szklarskiego i montażu stali konstrukcyjnej dla pieców i zestawiarni. Obie firmy są bliskimi partnerami biznesowymi od momentu założenia FORGLASS, więc jest to fuzja podobnych dusz, ale dla klientów przejęcie dużej i nowoczesnej firmy produkcyjnej oznacza jeszcze większą stabilność FORGLASS jako wiarygodnego partnera biznesowego dla nich.

W niedawnym wywiadzie Piotr Knast, współzałożyciel i prezes FORGLASS, powiedział, że w miarę nieuniknionego wzrostu wymagań klientów, FORGLASS nieustannie poszukuje nowych sposobów na rozwiązanie złożonych problemów. „To nie tylko piece, zestawiarnie lub naprawy na gorąco. Posiadamy umiejętności, wiedzę techniczną i bazę logistyczną, aby wspierać produkcję szkła naszych klientów, począwszy od inżynierii i projektowania, poprzez rozruch, aż do uzyskania idealnego produktu za każdym razem.”