Zestawiarnia w hucie szkła Stoelzle Knottingley (Anglia) - Artykuł w Glass International

Forglass wykonał modyfikację zestawiarnii w hucie szkła Stoelzle w Knottingley. W magazynie Glass International opublikowany został wywiad z prezesem zarządu Forglass Piotrem Knastem, który opowiada szerzej o firmie oraz samej realizacji.

Zakres obejmował 2 linie transportu powrotnego słuczki dla 5 linii w tym dwóch barwiących wraz z zestawiarnią. Urządzenia wraz z sterowaniem i wizualizacją projektowane, wytworzone, zamontowane przez nas.

Było to duże wyzwanie ponieważ rozwiązania należało wpasować w istniejące budynki a termin realizacji był krótki. Pojawiały się też ułatwienia, takie jak bardzo dobra współpraca z inwestorem.

Na etapie ofertowania sporządziliśmy prosty, lecz bardzo funkcjonalny model 3D zakładu, który umożliwił nam wspólnie z inżynierami Stoelzle znaleźć najbardziej optymalne dla tego zakładu rozwiązanie. Każdy zakład jest szczególny i nie można stosować rozwiązań powszechnych, trzeba się tu przyłożyć słuchając bardzo uważnie klienta. Sądzę że nam się to udało.

W niewygórowanym budżecie dostarczyliśmy światowej klasy zestawiarnię.

Stolzle to wspaniały klient który szybko się rozwija, nasza współpraca też. Staramy się i będziemy się starać by trwała długo.

ARTYKUŁ Z GLASS INTERNATIONAL