kariera

forglass jako pracodawca

Wiemy, że to właśnie nasi pracownicy stanowią największą wartość firmy FORGLASS. Troska o rozwój i stwarzanie jak najlepszych warunków pracy to jeden z ważniejszych celów naszej organizacji.
Wśród naszych pracowników i kandydatów do pracy zawsze poszukujemy potencjału dającego przewagę konkurencyjną i szanse na rozwój firmy.
Cenimy sobie kreatywność, otwartą komunikację, a naszym pracownikom oferujemy szeroki pakiet możliwości.

kogo szukamy?

W Forglass poszukujemy osób, które są nie tylko merytorycznymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale potrafią doskonale współpracować w grupie i dbać o sukces całego zespołu. Równie ważne jak kompetencje zawodowe jest dla nas dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej, dzielenie naszych wartości i wizji biznesu, który wspólnie budujemy. Forglass to miejsce dla osób ambitnych i samodzielnych, które potrafią przyjąć odpowiedzialność za powierzone zadania - wykonać je w całości i osiągać doskonałe wyniki.

Jedną z kluczowych umiejętności pozwalających na osiągnięcie sukcesu jest wytrwałość i pasja w osiąganiu długoterminowych celów i tego oczekujemy od naszych pracowników.

Atmosfera w firmie jest jednym z podstawowych czynników wpływających na wydajność oraz morale zatrudnionych. Dlatego ogromnie cenimy sobie posiadanie wrodzonego szacunku do innych ludzi i współpracowników każdego szczebla.

Działamy globalnie, więc liczymy, że nasi współpracownicy będą korzystać z możliwości rozwoju kariery międzynarodowej.

jak przebiega rekrutacja w forglass?

  1. Analiza CV przez specjalistę ds. rekrutacji
  2. Wywiad telefoniczny
  3. Bezpośrednia rozmowa kwalifikacyjna
  4. Druga rozmowa kwalifikacyjna
  5. Trzecia rozmowa kwalifikacyjna ( w zależności od stanowiska)
  6. Okres próbny (TEST)
  7. Decyzja